Hotelové služby

Hotel U České koruny nabízí ubytování ve vkusných pokojích v centru Hradce Králové v jeho historické části, 100 m od Velkého náměstí. Ubytování je nabízeno v několika typech pokojů, které jsou rozděleny v rámci dvou budov a dle počtu ubytovaných. Konkrétně se jedná o původní budovu hotelu v historickém stylu, kde se nalézají pokoje s jedním až čtyřmi lůžky a jedním apartmánem. Ve druhé budově, která je řešena spíše jako moderní přístavba, jsou k dispozici apartmány, resp. hotelové pokoje s malými kuchyňkami, a to v rozmezí od jednoho do dvou lůžek. V hotelu je možné se ubytovat od jednoho dne a délka pobytu není nijak časově omezena. Pobyty delšího charakteru jsou cenově zvýhodněny.

Hotelové ubytování nabízíme v těchto typech pokojů:

PŮVODNÍ BUDOVA HOTELU

  • jednolůžkové pokoje
  • dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí
  • dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi
  • třílůžkové pokoje
  • čtyřlůžkové pokoje
  • apartmán

NOVÁ PŘÍSTAVBA NA DVOŘE HOTELU

  • dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou a manželskou postelí
  • dvoulůžkové pokoje s kuchyňkou a oddělenými postelemi

Příjezd do hotelu (Check-in)

Nástup do hotelu je možný v den ubytování od 14.00 do 21.00 hod. Tento čas je odvislý od možností hotelu v rámci úklidů a přípravy pokojů po předchozích hostech a od provozní doby naší recepce (recepce je otevřena denně do 21.00 hod.) Jiné časy jsou výjimečně možné, ovšem pouze po předchozí dohodě, a to buď telefonicky nebo emailem, v závislosti na aktuálních možnostech hotelu. Vždy se snažíme vyhovět přání zákazníka k jeho naprosté spokojenosti.
 
Recepce je umístěna v sousedním objektu (BOROMEUM RESIDENCE) v přízemí. Provozní doba recepce je denně od 9.00 hod. do 21.00 hod. Mimo pracovní dobu recepce nás kontaktujte telefonicky na hotelovou nonstop linku.
 

Při nástupu obdržíte elektronickou kartu od pokoje, pokyny pro zaparkování vozidel (pokud byl vznesen požadavek na parkování) a mapku starého města. Při příjezdu je provedena úhrada za ubytování, případně v průběhu prvního dne. Platbu je možné provést v hotovosti nebo bankovní kartou. U stálých zákazníků je možná platba fakturou - tuto možnost je nutné předem projednat s managerem hotelu.

Ukončení ubytování (Check-out)

Odjezd a vyklizení pokoje je do 11.00 hod. posledního dne ubytování. V případě, že Vám tento čas nevyhovuje, je nutné toto projednat při zahájení ubytování. Tento postup je nutný z důvodu naplánování úklidu pokoje a ubytování dalších hostů.

Parkování

Pro naše hosty se snažíme zajistit k ubytování také parkování, a to zcela zdarma v rámci ubytování. Nicméně naše možnosti a kapacity jsou omezené, a proto je nutné si zamluvit parkování předem již při rezervci ubytování nebo před samotným příjezdem. V případě požadavku na parkování až v den příjezdu není zcela jisté, že bude parkování zdarma již v našich možnostech.

Parkování před objektem a v okolních uličkách

Primárně se snažíme zajistit hostům parkování přímo před hotelem, popř. ve vedlejší ulici (cca 15 metrů od hotelu). Tyto možnosti jsou zajišťovány přednostně před ostatními parkovacími lokalitami.

Parkování v parkovacím domě

Pokud již nejsou k dispozici volná místa před hotelem a v okolí, nabízíme možnost parkování v parkovacím domě, vzdáleném cca 300 metrů od našeho hotelu. Jedná se o krytá garážová stání, která jsou hlídána kamerovým systémem a v zimě temperována. V parkovacím domě je výtah, který hosta vyveze až na staré město vedle Velkého náměstí.

Placené parkování na Velkém náměstí

V případě, že si host parkování neobjedná předem a v den příjezdu již nemáme k dispozici žádné parkovací místo v rámci hotelu, je možnost parkovat na placeném parkovišti přímo na Velkém náměstí. Cena parkování je stavena provozovatelem této služby a úhrada je prováděna buď hotově v parkomatu nebo mobilním telefonem formou SMS.

Motocykly a jízdní kola

Pro tyto dopravní prostředky máme vlastní prostory v rámci hotelu, a to zcela zdarma i bez předešlého objednání. Parkování pro motocykly je nutno předem objednat (řešíme buď ve vlastní garáži, popř. v nedalekém parkovacím domě).

Snídaně

V případě zájmu o snídani je možné si tuto službu objednat za cenu 100 Kč na osobu. Snídaně jsou podávány v přízemí hotelu v prostorách recepce formou bohatého bufetu s čerstvým pečivem. K bufetovému stolu jsou podávány také teplé pokrmy. Snídaně je k dispozici denně (všední dny od 7.00 do 10.00 hod., víkendy od 7.30 hod. do 10.00 hod.). V případě dřívějšího odjezdu je hostům připravován snídaňový balíček pro konzumaci dle vlastní potřeby.

Úklid pokoje

Úklid pokojů je prováděn vždy při odjezdu hosta (tedy před příjezdem nového hosta). V případě delšího pobytu je úklid prováděn při ubytování, a to individuálně dle délky pobytu (zpravidla po 2-3 dnech). V tomto úklidu je zahrnuta také výměna lůžkovin a ručníků, včetně doplnění toaletních potřeb. V případě, že chcete úklid či výměnu ložního prádla provést častěji, prosíme, specifikujte toto při rezervaci či při zahájení ubytování (tento úkon může být zpoplatněn - vždy vycházíme z individuálního požadavku).

Internetové připojení (wi-fi)

V celém objektu hotelu (v obou budovách) je k dispozici vysokorychlostní bezdrátový internet (wi-fi) pro hotelové hosty zcela zdarma. Internet je k dispozici také v prostorách recepce, kde je možné zajistit nerušenou pracovní činnost, popř. kancelářské služby (kopírka, tiskárna, fax, atd.).

Satelitní příjem

Příjem satelitního signálu je zajištěn ve všech pokojích (neplacené volné kanály).

Praní osobního prádla

V našem hotelu nabízíme hostům bezplatnou možnost vlastního praní osobního prádla, a to v prostorách sousedního hotelu (Boromeum residence) - cca 20 metrů od našeho objektu. K této službě nabízíme i zapůjčení žehličky a žehlícího prkna (vše zdarma). V případě požadavku hosta zajišťujeme i službu praní osobního prádla vlastním personálem. Tato služba je placená a cena se odvíjí od množství a druhu prádla.

Likvidace odpadků

Při úklidu hotelových pokojů zajistíme likvidaci směsného odpadu. V případě delšího ubytování je možné domovní odpad likvidovat v popelnicích ve vnitřních prostorách hotelu - na vyžádání vyřeší personál hotelu. Podporujeme myšlenku ekologické likvidace a třídění odpadu, a proto je odpad členěn na běžný domovní odpad, plast, sklo a papír. Budeme rádi, pokud nebudete lhostejní k našemu životnímu prostředí a stejně jako my podpoříte ekologické třídění odpadu v našem objektu.

Kamerový systém

V rámci hotelu máme ve společných prostorách instalován kamerový systém se záznamem, a to výhradně z důvodů bezpečnostních. V případě potřeby (krádež, vandalství, atd.) je možno potřebné záznamy dohledat a předat orgánům činným v trestním řízení.

Salonek a konferenční prostory

V našich nebytových prostorech je možnost zajistit salonek pro porady či školení včetně zajištění občerstvení nebo rautu dle požadavků a možností. Salonky jsou umístěny v prostorách sousedního objetku (Kavárna / vinárna BOROMEUM). Zajištění zalonku je nutné projednat přímo s provozovatelem prostor.

Informace o okolí

V recepci jsou hostům k dispozici informativní materiály o městě Hradec Králové a okolí, včetně prohlídkových tras památek a různých zajímavostí. Dále zde najdete různé mapy města a informace o společenských akcích. V případě jakýchkoli dotazů na život ve městě či různá místa se neváhejte obrátit na personál našeho hotelu.